Masáže

Masáž "Klasik"
Masáž "Klasik" je klasická masáž určená jak k relaxaci, uvolnění napětí, tak i k léčbě či prevenci různých obtíží. Jedná se o netradiční a individuální pojetí, při kterém dochází k výběru vhodných hmatů podle potřeb každého jedince užitím čínské tlakové techniky, baněk, hmatů z havajské masáže apod.

Antistresová masáž hlavy
Antistresová masáž hlavy, šíje, obličeje a plosek nohou odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy, napětí v ramenou a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů a navozuje pocit duševní pohody.

Sportovní masáž
Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Těhotenská masáž
Masáž je určena pro těhotné ženy od 3. do 7. měsíce těhotenství, kdy se masírují záda, a to buď v sedě nebo v leže na boku, dále nohy, ruce, popřípadě hlava. Vše záleží na pocitu těhotné ženy.

Medová masáž
Medová masáž pomáhá při nezdravém životním stylu, chronických nemocech, stresu a únavě. Při medové masáži dochází k celkové detoxikaci organismu, kdy se díky technice a účinkům medu odstaňují toxiny z těla. Tato metoda může být mírně bolestivá.

Lymfatická ruční masáž
Lymfatická masáž je zdraví prospěčná procedura, při které dochází k obnově toku lymfy, což má za následek zmenšení otoků, odstranění přebytečné vody z těla a detoxikaci organismu. 

Tato metoda může být mírně bolestivá.